Hakkımızda


Kaliteli hizmeti kendisine görev edinen şirketimiz e-bocekilaclama.com ailesi olarak sizlere kaliteli ve ekonomik çözümler üretmek için her geçen gün kendimizi güncelliyoruz. Gelişen teknolojiyi ve sektörün gereksinimlerini iyi bilen e-bocekilaclama.com ailesi sizlere çağdaş ve güvenilir hizmet sunmaktan onur duyuyor. Haşere ilaçlama hizmet sektörünün tüm dünyada artan önemi ve hızına paralel olarak e-bocekilaclama.com bilimsel ve modern hizmetlerini, teknolojik ekipmanlarını yılların birikimini ve tecrübesini müşterileriyle paylaşmaktadır. Kalite anlayışı ile müşterinin verilen hizmetten tatminini ana hedefimiz olarak benimsedik.

Siz de e-bocekilaclama.com ailesinin avantajlarından faydalanmak isterseniz, hemen şimdi bizi arayın, biliyorsunuz, size bir telefon kadar yakınız.

 

VİZYONUMUZ

Doğaya duyarlı, insani, fikirsel ve etik değerler açısından dürüst bir anlayış içerisinde sektörümüzde en iyi hizmeti en teknolojik imkanlarla vermek, birlikte çalıştığımız kişi – kurumlar ve çalışanlarımız açısından oluşturduğumuz güvenilirliği sürdürmek ve her zaman tercih edilen iş ortağı olmaktır.

 

MİSYONUMUZ

Yurdumuz insanına daha sağlıklı ve daha mutlu bir yaşam sürdürebilmeleri için kaliteli, güvenilir ve en uygun maliyetli temizlik hizmetleri sunmaktır.