Fare İlaçlama

Fare İlaçlama

Fare kemirici bir canlıdır. Fareler olabildiğince tehlikeli canlılardır. Yaşadığımız alanların kâbusudurlar. Çeşitli alanlarda yaşamlarını devam ettirebilirler ve yüzlerce türleri bulunmaktadır. Yaşadıkları alanlara göre besin ihtiyaçlarını giderirler Fareler gezindikleri alanlardaki bütün mikropları bünyelerine alırlar ve dışkılarıyla bu mikropları bırakırlar. Genel olarak pis ortamlardan aldıkları bakterileri tüketim maddelerine taşıyarak sağlık problemlerine sebep olabilirler. Hem temas hem salya yoluyla bu riski meydana getirirlerken en sağlıklı korunma yöntemi ise ilaçlama şirketi yardımı almaktır. Fare fiziksel olarak yaşadığımız tüm alanlara zarar verirler.

Çok dayanıklı dişleri bulunması nedeniyle en sert cisimleri bile kemirmelerini sağlar. Fareler kemiksiz bir yapıya sahip olduklarından küçük deliklerden bile geçebilirler. Fareler genellikle çatı katı, bodrum katı, merdiven boşluğu, gıda yerleri gibi alanlarda daha çok bulunurlar. Farenin koku alma duyusu olabildiğince gelişmiştir bu sebeple fareler gıda ve yiyeceklerin kokularını çok uzak noktalardan alabilirler. Dişi bir fare 10 adet fare doğurabilir. Fareler bir yılda 9 ya da 10 kere üreme yapabilirler.

Fare kendi içerisinde fiziksel yapılarına göre türlere ayrılır. Çatı faresi, lağım faresi, ev faresi, fındık faresi en fazla görülenleridir. Özellikle evde fare görülmesi insanlarda ciddi tedirginliklere yol açabilmektedir. Farenin insanların yumuşak dokulu bölgelerinde kemirme yaptığı da bilinmektedir. Bu durumda ise çok ciddi riskler alınmış olacaktır. Marketlerden aldığımız sıradan fare zehiri ile yapılacak olan işlem sadece birkaç fareyi yok ederken asıl olan problemi asla ortadan kaldırmayacaktır, geçici ilaçlama yöntemleri ile fare ile mücadele etmek çok kalıcı bir çözüm üretmeyecektir. Bu konuda kişilerin kendileri fareleri yok etme mücadelesine girdiği sıklıkla karşılaşılsa da ilaçlama firması tarafından yapılmadığında kısa sürede tekrar karşılaşılmaktadır.

e-böcek ilaçlama şirketi olarak işinin ustası, ilaçlama konusunda her türlü eğitimi almış personelimiz ve sağlık bakanlığı onaylı ilaçlarımızla sizlere en tesirli ve en güvenilir hizmeti ve özeni sunmaktan memnuniyet duyarız. Fare ilaçlama uygulamaları tüm alanlarda yapılmaktadır. Sizde fare ilaçlama için 0850 302 33 95 numaramızı ayarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Previous Sivrisinek İlaçlama