Böcek İlaçlama

Bazen evlerimizde, bazen iş yerlerimizde bazen ofislerimizde karşılaştığımız böcekler ve fareler, korkutur, yaşam kalitemizi olumsuz etkiler ve bizleri sağlığımızdan ederler. Sayısız tehlikeli hastalığın bize bulaşmasına neden olan böcekler ve farelere karşı önlem almazsanız, bu sorun hiç olmadığınız kadar büyük ve içinden çıkılamayacak bir boyuta ulaşır. Yaşam alanlarımıza hücum eden böcekler ve fareler, çoğu sağlık problemini meydana getirir. Cilt hastalıkları, kısmi felç,  gıda zehirlenmesi, uyuz hastalığı, nefes darlığı, bronşit, böcek ısırıkları sebebiyle ciltte meydana gelen doku kaybı vb. hastalıkları insanlara taşıyan böcekler,  psikolojik travmalara da yol açmaktadır. Böcek ve fare fobisi olarak yaşantımıza dahil olur. Bu nedenle bu zararlı canlıları hayatımızdan çıkarmak için muhakkak böceklere karşı önlem alma işlemi yaptırmak için bir böcek ilaçlama firmasıyla iletşime geçilmelidir.

E-Böcek İlaçlama İstanbul’un her ilçesinde hizmet vermektedir. Haşere ilaçlama için bizi arayın! böcek ilaçlama hizmetimiz kesintisiz devam ediyor!  Böcek ilaçlama, başı böceklerle her zaman dertte olan insanların, en garanti savunma mekanizmasıdır.

0850 302 33 95

Böcek İlaçlama Nedir? Nasıl Yapılır?

Böcek ilaçlama, dünyada binlerce türü bulunan böceklere ve haşere/kemirgenlere karşı geliştirilen teknikler aracılığı ile ilaçlarla uygulanmaktadır. Her bir böcek türü için farklı ilaç teknikleri ve ilaç kullanılmaktadır. Bu teknikler, genel olarak Sıvı, Jel, Kokulu Kokusuz ilaçlamanın yanında fareler için fare istasyonları ve tablet ilaçlar olarak gruplandırılmaktadır

Başta hamamböcekleri olmak üzere, çok sayıda böcek türü üzerinde olabildiğince etkili olan bu yöntem, kokusuz olanı çoğunlukla işyerlerinde tercih edilmektedir. Çünkü kokusuz böcek ilaçlamanın uygulandığı mekanın terk edilmesine gerek kalmaz. Sıvı ilaçlamada püskürtme ve buharlı yöntemlerle ilaç mekana uygulanır. Kullanılan ilacın çeşitine ve etkisine göre ise mekânda bazı önlemlerin alınması gerekebilir. Kokusuz ilaçlamada mekânın terk edilmesine, mekanda bulunan eşyaların kaldırılmasına veya korumaya alınmasına gerek duyulmazken, kokulu ilaçlamada mekan terk edilmelidir. En az 2-3 saat mekanın kullanılmasına izin verilmez. İlaçlamadan yarım saat önce mekan havalandırılır. Mekanda bulunan eşyalar korumaya alınmalıdır. İlacın temas ettiği eşyalar dezenfekte edilmelidir.

Böcek ilaçlama uygulaması yapılırken, ilaçlama yapan ekipten ne tür önlemler alınabileceği konusunda detaylı bilgi alınmak faydalı olacaktır.

Sizde sağlıklı bir hayat sürdürmek istiyorsanız, ufak bir ayrıntı olarak görülen böcek istilasına karşı gereken önlemleri almalısınız. e-böcek İlaçlama Firmamız, size bu konuda destek olmak için gereken bütün alt yapıyı sağlıyor. Yapmanız gereken tek şey bir an önce iletişime geçmek..

0850 302 33 95